Portfolio - Bartłomiej Pelczar

www.berq.pl -> o mnie

O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Bartłomiej Pelczar.
Ukończyłem studia pierwszego stopnia na kierunku Informatyka o specjalności Bazy Danych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie.
Posiadam tytuł Inżyniera.
Obecnie kontynuuję studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie ma kierunku Informatyka o specjalności Inżynieria Oprogramowania. Studia drugiego stopnia.

Od kiedy tworzę strony internetowe?

Moje pierwsze kroki w tworzeniu stron internetowych, stawiałem już w gimnazjum w wieku 15 lat. Od tego czasu moje umiejętności stale rosną. Dzisiaj specjalizuje się w programowaniu profesjonalnych witryn. Przez ten czas stworzyłem wiele stron. Najnowsze realizacje można zobaczyć w moim portfolio.

Co umiem?

Specjalizuję się w programowaniu w języku PHP oraz JavaScript jak również jego rozszerzeniu Ajax. W moich projektach wykorzystuję m.in. Zend Framework oraz bibliotekę jQuery. Zgodnie ze specjalnością moich studiów biegle poruszam się w świecie baz danych: MySQL, MSSQL, PostgreSQL.
Programuję również w języku C++/C# oraz Java (również na urządzenia mobilne).
Zdobyłem dwa certyfikaty Microsoftu: ITA-101 Bazy danych oraz ITA-111 Programowanie zespołowe.
Posiadam również certyfikat SUSE Linux Enterprise Server Fundamentals.

Co robię poza pracą i studiami?

W sezonie letnim z przyjemością gram w koszykówkę. Zimą każdy wolny dzień spędzam na stoku jeżdżąc na snowboardzie. Ponadto regularnie uczęszczam na siłownię oraz sporadycznie na basen.
Moim hobby są podróże. Uwielbiam jeździć po świecie i poznawać nowych ludzi oraz miejsca. Jestem współzałożycielem Studenckiego Koła Podróżników na mojej uczelni. Odwiedziłem już wiele krajów Europy i nie tylko.

Copyright © 2011 Bartłomiej Pelczar